Kontaktujte nás DNA Energie, spol. s r.o.
Kmochova 406, 280 02 Kolín
IČ: 25092065
DIČ: CZ25092065
Tel.: 327 316 339
Fax.: 327 316 405
E-mail: energie@dna.cz

Napište nám

O nás

Naše společnost se zabývá výrobou a službami v oblasti kompenzace účiníku jalového výkonu od roku 1996. DNA Energie, spol. s r. o. je dceřinou společností firmy DNA Central Europe, spol. s r. o. a je výhradním zástupcem německé firmy Electronicon GmbH na českém trhu. Společnost Electronicon GmbH je předním světovým výrobcem v oblasti kondenzátorů a ostatních komponentů v oblasti kompenzace účiníku.
válcové kondenzátory.

Našim zákazníkům chceme poskytnout co nejlepší a nejkompletnější služby a výrobky v oblasti kompenzace účiníku a úspor elektrické energie. Proto jsme rozšířili náš výrobní program o poskytování služeb v oblasti optimalizace odběru elektrické energie (hlídání a optimalizace 1/4 hod. technického maxima). Dále Vám nabízíme bezkontaktní tyristorové spínání. Oba tyto žádané produkty se výraznou měrou podílejí na efektivním využití elektrické energie, snižování spotřeby a tím i nákladů za elektrickou energii. Proto věříme, že v této nelehké ekonomické situaci k nám najdou cestu odběratelé elektrické energie a využijí našich komplexních služeb v oblasti energetiky.

Všem našim obchodním a výrobním partnerům nabízíme možnost spolupráce při přípravě a návrhu technického řešení, cenové nabídce, realizaci, údržbě a servisu. Pro stálé zákazníky máme připraveny speciální slevy a dopravu, včetně balení zdarma.

Pokud budete mít zájem o spolupráci s naší firmou, navštíví Vás náš obchodní zástupce nebo můžete navštívit naše oddělení v Kolíně.
© 2011 DNA Energie, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez předchozího souhlasu provozovatele zakázáno.
Doporučujeme stylová moderní i klasická svítidla ACW
Created by Stopradesign

Vyplňte prosím ochranný přepis proti spamům, děkujeme za pochopení.

secureimage
:
zvolit jiný obrázek pro přepis

Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán