Kontaktujte nás DNA Energie, spol. s r.o.
Kmochova 406, 280 02 Kolín
IČ: 25092065
DIČ: CZ25092065
Tel.: 327 316 339
Fax.: 327 316 405
E-mail: energie@dna.cz

Napište nám

KATKA 20, 80

POPIS FUNKCE


Moduly KATKA jsou navrženy především pro spínání kompenzačních kondenzátorů při rychlé kompenzaci ( až 25 regulačních zásahů za 1 s ) ve spojení s rychlými regulátory NOVAR. Lze je samozřejmě použít i v jiných aplikacích, kde je potřeba bezkontaktní spínání zátěže.

Jsou určeny pro spínání v sítích 400 / 230 V ( 440 / 250 V ), zátěž může být symetrická i nesymetrická, zapojení do hvězdy či do trojúhelníku a mít kapacitní,odporový či indukční charakter.

K sepnutí zátěže dochází při "nulovém" napětí (typicky 5V) na spínacím prvku a k rozepnutí spínače dochází při průchodu proudu nulou.

Mezi hlavní výhody bezkontaktního spínání patří dlouhá životnost spínače ( vysoký počet sepnutí a rozepnutí ), omezené proudové a napěťové rušení do sítě ( spínání a rozpínání v nule ) a rychlost sepnutí a rozepnutí.

Moduly obsahují varistorovou přepěťovou ochranu třídy "C", na hlavním přívodu je doporučeno instalovat ochranu vůči bleskovým proudům třídy "B" - 50 kA bleskového proudu.

Pomocné napětí je galvanicky odděleno od silového obvodu, řídící napětí je bezpečně galvanicky odděleno od ostatních obvodů.

Moduly obsahují signálky "Pwr" - přítomnost pomocného napětí a "Control" - řídící napětí je přítomno - modul je sepnut.

VLASTNOSTI

  • pro spínání kompenzačních kondenzátorů při rychlé kompenzaci
  • do 29 kVar (KATKA 20) s pasivním chlazením
  • do 87 kVar (KATKA 80) s nuceným chlazením
  • dvoufázové (D) nebo třífázové (T) provedení
  • teplotní ochrana (KATKA 80)© 2011 DNA Energie, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena. Jakékoli kopírování či šíření obsahu bez předchozího souhlasu provozovatele zakázáno.
Doporučujeme stylová moderní i klasická svítidla ACW
Created by Stopradesign

Vyplňte prosím ochranný přepis proti spamům, děkujeme za pochopení.

secureimage
:
zvolit jiný obrázek pro přepis

Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán